Tydzień Wartości – przed startem

No to ruszamy!!! 😊

Już jutro zaczynamy nasz pierwszy Tydzień z Tematem, w którym zmierzymy się z tematem WARTOŚCI. Czeka Cię praca w obszarze, który jest bardzo ważny dla zwinnego przywództwa. Wielu z nas zapomina o swoich wartościach. Wielu nie ma zupełnie czasu, żeby je rozpoznać i zidentyfikować.

Codziennie, od poniedziałku do piątku – będziesz od nas otrzymywał wiedzę (narzędzia, praktyki) i konkretne zadania, które pomogą Ci solidnie popracować nad tym obszarem Twojego przywództwa.

Praca z wartościami to przede wszystkim głęboka praca nad sobą – nad rozpoznaniem tego, co jest dla mnie ważne i co najgłębiej zakorzenione jest w moim sercu. Dlatego zaczniemy od eksploracji tych obszarów i wartości, które są dla Ciebie Twoim „kompasem życiowym”. W międzyczasie sprawdzimy, czy faktycznie kierujesz się nimi w życiu, a więc – czy i jak korzystasz ze swojego „kompasu”. A na koniec, pokażemy Ci jak możesz rozmawiać o wartościach; sprawdzać co dla kogo jest ważne i rozwijać swoje działania, tak by były z nimi zgodne.

Tydzień zakończysz planem działania. Planem, który pozwoli Ci rozwijać swoje wartości – na poziomie indywidualnym, ale też zespołowym.

Do zobaczenia jutro! 😉👊

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany, żeby napisać komentarz.